Novice

Slavko tudi na GHD Petrol Gorjanci nepremagljiv

Druga polovica prvenstva se je za ekipo Team Dekleva DeWalt za?ela sanjsko. Slavko je s svojo Alfo 156 ST osvojil že svojo ?etrto dirko v letošnji sezoni. Igor pa je z Alfo 147 GTA cup dosegel drugo mesto in tako stopil še stopni?ko višje. Iz ?ve?no? tretjega mesta se je tokrat prebil na drugo; prav tako pa se je tudi v skupnem seštevku zavihtel na skupno drugo mesto.

David Kraševec je ponovno premagal tekmece v SNP pokalu. Ponovil je uspeh iz dirke na Roglo, prevzel pa je tudi vodstvo v pokalu, v gorsko-hitrostnem prvenstvu.

Izjave po dirki:

Slavko Dekleva: ? Tokrat je šlo na tesno, vendar so o kon?ni razvrstitvi odlo?ali živci in izkušnje. Zelo sem vesel ponovne zmage, ki je dobra popotnica za kon?no osvojitev prvenstva. Saj potrebujem še 35 to?k. ?

Igor Dekleva: ?Kon?no drugo mesto, kar je dober obet za konec sezone. S tem nastopom sem se zavihtel tudi na drugo mesto v skupni razvrstitvi. Z veseljem pri?akujem naslednja dva nastopa, kjer se bom boril, da ohranim drugo mesto v generalnem.?

David Kraševec: ?Zadovoljen sem z dirko, še bolj pa s kon?nim razpletom, saj sedaj vodim tudi v skupnem seštevku. Vesel sem, da nas je bilo tokrat šest na startu. Vreme je bilo idealno. Komaj ?akam dirko v Ilirski Bistrici, ker bo to zame prvi nastop na tej progi.?